Zděné ploty

Godula & syn

Zděné ploty

Tento druh plotu je velmi stálý, pevný, působí robustně a hlavně je velmi odolný vůči okolním podmínkám jako je například silný vítr, neustálý déšť nebo střídání horkých a nízkých teplot. Zděné ploty se dokonale hodí k oplocení menších i větších domů a v kombinaci s posuvnými branami se jedná o ideální a komfortní možnost, kterou si zamilujete.
Jestliže chcete například vstupní portál svého domu zvelebit co možná nejlepším a nejhezčím způsobem, zděné ploty jsou ideálním řešením. Jedná se o takzvané tvarové bloky, které usnadňují práci a samotnou stavbu celého plotu.
Povrch zděného plotu může imitovat například kámen, červenou cihlu a další oblíbené materiály, které dokonale rozjasní celý dům. Zděné ploty jsou velmi moderní, dají se skvěle kombinovat s venkovním prostorem, a navíc se jedná o pevný, stálý a hlavně robustní materiál, který si zamilujete!
Zděné ploty jsou poměrně pracné, nicméně výsledek stojí vždy za to. Jedná se o velmi moderní provedení vstupního portálu k domu a na zahradu. Proč si ho tedy nenechat vyrobit právě ze stálého zděného plotu? Kontaktujte nás a rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na míru!

Godula & syn

Nezávazný objednávkový formulář: zděný plot

  • Addresa:

    Za Humny 1352/32, Opava-Kateřinky
  • Telefon:

    +420 608 844 800

V případě jakýchkoliv dotazů nás rozhodně neváhejte kontaktovat – rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení pro Váš případ. Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat je pomocí e-mailu godulaasyn@gmail.com nebo na telefon +420 775 635 582. Budeme se těšit!

nahoru