Pletivové ploty

Godula & syn

Pletivové/drátěné ploty

Klasické drátěné ploty jsou jednou z nejpoužívanějších možností k oplocení pozemku. Na druhou stranu se tento druh plotu dává spíše do zadních částí pozemku – přední, tím pádem vstupní část je vždy oplocena jiným stylem. Něčím originálnějším, modernějším, a hlavně daleko více odolnějším.
Tento druh plotu patří k prakticky nejpoužívanějším a můžeme se s ním setkat na většině stavebních pozemků, ale také i parkovišť a dalších rozsáhlejších ploch. Důvodem je nepříliš estetický vzhled, který se popravdě nehodí k rodinným domkům, kde potřebujete svůj majetek chránit – k čemuž Vám drátěný plot moc nepomůže.
Pletivové ploty/drátěné ploty jsou ideální, pokud potřebujete rychle a levně postavit ohraničení pozemku nebo stavební parcely, a to v relativně krátkém časovém horizontu. V tomto případě a s tímto účelem použití je drátěný plot ideálním řešením.

realizace

Jak probíhá realizace pletivového plotu?
A co všechno budeme vlastně potřebovat?

Pletivo

je zapotřebí vybrat správnou výšku pletiva a jestli má být pletivo pouze pozinkované nebo pozinkované a poplastované.

Vázací drát

slouží pro upevnění pletiva ke sloupkům a také ke středovému napínacímu drátu.

Napínací element

vám pomůže správně napnout napínací dráty a tím zajistit, že bude váš plot rovný a pevný.

Držák napínacího drátu

upevňuje napínací drát na sloupku tak, aby neklesl a nezměnil se tak tvar vašeho plotu. Velmi důležitá položka, určitě nezapomínat!

Sloupky

další nesdílnou částí jsou sloupky, kde platí, že pletivový sloupek je zpravidla o 80 centimetrů delší než výška pletiva – pokud máte tedy pletivo výšky 140 centimetrů, budete potřebovat sloupek o velikosti 220 centimetrů.

Vzpěry

pokud máme vybrané sloupky, rozhodně nesmíme zapomenout na vzpěry, které budeme potřebovat k napnutí pletiva u každého zakončení. Délka vzpěry, pokud bude tedy betonová, je shodná jako délka sloupku.

Napínací drát

pro pevnost a správné napnutí pletiva je potřeba použít napínací drát, který je potřeba použít v horní i dolní části. Pokud je pletivo vyšší jak 150 centimetrů – rozhodně doporučujeme používat napínací drát i uprostřed.

Godula & syn

Nezávazný objednávkový formulář: pletivový plot

  • Addresa:

    Za Humny 1352/32, Opava-Kateřinky
  • Telefon:

    +420 608 844 800

V případě jakýchkoliv dotazů nás rozhodně neváhejte kontaktovat – rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení pro Váš případ. Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat je pomocí e-mailu godulaasyn@gmail.com nebo na telefon +420 775 635 582. Budeme se těšit!

nahoru