Plastové ploty

Godula & syn

Plastové ploty

Jestliže dbáte hodně na své okolí, řešíte ekologii naší planety, tak si zcela jistě necháte udělat plastový plot. Jedná se o materiál, který je ve většině případů vyráběný právě z odpadního plastu jako jsou například tolik známé PET lahve. Nicméně se jedná o velmi stálý a odolný materiál, kterému nevadí jak horko, tak i velká zima.
Jedná se o velmi levné a ekologické řešení – plastový plot je vyráběn z odpadního plastu - tedy PET lahví. Mezi jeho hlavní přednosti patří určitě odolnost, tvarová stálost a možnost vybrat si z několika stovek barevných odstínů, které se budou celkově hodit například k fasádě Vašeho domu nebo objektu, který chcete oplotit. Další nespornou výhodou je nulová náročnost na údržbu a velmi snadná a rychlá stavba.
Plastové ploty mají jednu velkou výhodu. Tedy vlastně dvě velké výhody. První z nich je poměrně nízké pořizovací náklady, kterou jsou jistě velkým plusem pro každého z nás. A druhá výhoda je pevnost, stálost materiálu a velmi snadná údržba – plot stačí jednou ročně umýt důkladně vodou a vypadá prakticky okamžitě jako nový!

Godula & syn

Nezávazný objednávkový formulář: plastový plot

  • Addresa:

    Za Humny 1352/32, Opava-Kateřinky
  • Telefon:

    +420 608 844 800

V případě jakýchkoliv dotazů nás rozhodně neváhejte kontaktovat – rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení pro Váš případ. Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat je pomocí e-mailu godulaasyn@gmail.com nebo na telefon +420 775 635 582. Budeme se těšit!

nahoru