Dřevěné ploty

Godula & syn

Dřevěné ploty

Dřevěné ploty jsou v dnešní době brány jako něco, co je trošku retro, nicméně tyto ploty vypadají například s betonovými sloupky naprosto dokonale a hodí se jak na oplocení chat a zahrádek, ale také i rodinných domků. Jedná se o materiál, který je potřeba jednou za čas opečovávat a to bohužel mnohé nové majitele odradí. Nicméně se jedná o velmi moderní a žádané druhy oplocení.
Další v dnešní době poměrně hodně oblíbené oplocení, a to zejména u rodinných domů, chatek na vesnicích nebo domů v horských oblastech. Skvěle splyne s okolím a působí na kolemjdoucí hřejivým, a hlavně estetickým dojmem - což je velmi důležité. Na druhou stranu se jedná o ekologický materiál, který je v dnešní moderní době tolik diskutovaný.
Na druhou stranu – s dřevěným plotem jsou také spjaty vyšší pořizovací náklady, nároky na pravidelnou údržbu a bohužel většinou i kratší životnost než u kovových nebo plastových plotů. Nicméně pokud chcete svůj dům oplotit něčím hezkým, moderním a dobře vypadajícím – dřevěné ploty jsou ideálním řešením.
Jestliže chcete okolo svého pozemku nebo například dřevostavby dřevěný plot, rozhodně Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na kompletní realizaci podle Vašich přání a potřeb. Dřevěné ploty jsou dnes spíše vzácností, nicméně krásnou vzácností!

Godula & syn

Nezávazný objednávkový formulář dřevěného plotu

  • Addresa:

    Za Humny 1352/32, Opava-Kateřinky
  • Telefon:

    +420 608 844 800

V případě jakýchkoliv dotazů nás rozhodně neváhejte kontaktovat – rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení pro Váš případ. Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat je pomocí e-mailu godulaasyn@gmail.com nebo na telefon +420 775 635 582. Budeme se těšit!

nahoru