Betonové ploty

Godula & syn

Betonové ploty

Ploty vyrobené z betonu jsou jedny z nejstálejších, nejpevnějších a nejvíce odolných plotů, které si můžete pořídit. Na druhou stranu jejich výstavba je mnohdy finančně náročnější, takže si lidé raději volí jako možnost oplocení pouze a jenom na přední stranu svého pozemku. Jedná se o moderní materiály, které se dají krásně sladit s okolním designem celého domu a zahrady.
Chcete plot s prakticky největší odolností proti přírodním vlivům? V tom případě je betonový plot ideálním řešením. Jeho životnost je v rozmezí klidně 40–50 lety a s nulovými náklady na samotnou údržbu. Jedná se také o velmi bezpečné oplocení, díky kterému chráníte své soukromí a svůj majetek. 
Na druhou stranu se jedná o středně drahý typ oplocení, které je v dnešní době realizováno hlavně z prefabrikovaných betonových dílců, které jsou svazovány mezi sloupky. K dispozici je celá škála vzorů, provedení, ale i barevné spektrum, které můžete zvolit. Již dávno neplatí, že betonové ploty jsou nevzhledné a nepraktické.
Betonové ploty jsou finančně náročnější, nicméně stále oblíbené, a to hlavně díky pevnosti, poměrně snadné realizaci celého projektu a hlavně modernosti v kombinaci s okolním materiálem, vzhledem celého domu a dalších prvků.

Godula & syn

Nezávazný objednávkový formulář: betonový plot

  • Addresa:

    Za Humny 1352/32, Opava-Kateřinky
  • Telefon:

    +420 608 844 800

V případě jakýchkoliv dotazů nás rozhodně neváhejte kontaktovat – rádi zodpovíme všechny dotazy, poradíme a společně vybereme to nejlepší možné řešení pro Váš případ. Nejlepší způsob, jak nás kontaktovat je pomocí e-mailu godulaasyn@gmail.com nebo na telefon +420 608 844 800. Budeme se těšit!

nahoru